Aktualności

31 sie 2017

...bo nordic walking to dobra zabawa! Wystartuj w Mistrzostwach Polski w Złotoryi! Nie chcesz rywalizować na czas? Mamy dla Ciebie rekreacyjny, zimowy rajd nordic walking!

To jedyne zawody w kraju, które są wpisane w oficjalny kalendarz Polskiego Związku Lekkiej Atletyki, pod Honorowym Patronatem PZLA. W ramach wydarzenia odbędą się otwarte 4. Mistrzostwa Polski Osób Niepełnosprawnych w Nordic Walking oraz 2. Zimowy Rekreacyjny Rajd Nordic Walking (bez rywalizacji na czas). Wszystko to w jeden dzień, w złotym mieście, w Krainie Wygasłych Wulkanów - w Złotoryi na Dolnym Śląsku! Organizator - Polskie Stowarzyszenie Nordic Walking - wraz z Miastem Złotoryja - poza poranną częścią sportowo-rekreacyjną - zaplanował wielką i uroczystą Galę Mistrzów Nordic Walking z wręczeniem wyróżnień, dekoracją Zwycięzców oraz losowaniem cennych nagród od sponsorów, która odbędzie się w godzinach popołudniowych w pięknej sali widowiskowej Złotoryjskiego Ośrodka Kultury i Rekreacji. To będzie także drugi, ważny krok Rewolucji Nordic Walking, którą PSNW rozpoczęło rok temu w grudniu, w Koszęcinie, w siedzibie Zespołu Pieśni i Tańca "Śląsk" im. Stanisława Hadyny. 
Szczegółowe informacje dotyczące wydarzeń, regulamin i linki do zapisów znajdują się na oficjalnej stronie: www.mpnw.pl
Wydarzenie odbędzie się w ramach 2. Ogólnopolskiej Amatorskiej Ligi Mistrzów Nordic Walking (FINAŁ) i jest współfinansowane przez Ministerstwo Sportu i Turystyki.
 
Zapraszamy!

   powrót...

Patronat honorowy